| AlexanderAdrian a întrebat:

Am mare nevoie de cineva care se pricepe la a scrie linii de mirc script. Am cules un script de pe net care face mirc-ul sa spuna diverse lucruri si am tot incercat sa adaug o linie de script diferita.

Deci nu am nevoie de un intreg script ci doar cineva sa se uite pe un script si sa scrie o linie sau cateva in plus ca nu-mi iese adaugarea unui parametru.

Practic e script care reactioneaza la unele comenzi.
Cand cineva spune! cola user, nick-ul pe care e pus scriptul scrie in canal X aduce lui user o cola.

Si am tot incercat sa adaug o linie cu a treia variabila, adica sa adaug in context userul care a dat comanda initiala, adica pe canal X sa scrie in urma comenzii ca user1 aduce lui user2 o cola. Etc. Si nu-mi iese.

Help.

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian explică:

Ti-am dat un add

| AlexanderAdrian explică:

Nu-i problema, ca nu-i graba

| Aggares a răspuns:

M-da chestia e nu cred ca mai pot sta... eu ies imd. dar iti voi lasa maine sau azi, mesaj pe mess, bine?