| GulDan a întrebat:

Am nevoie de bani cine imi zice si mie o modalitate de a face bani pe internet? fara sa platesc.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Incearca cu Incentria...inregistreaza-te aici http://www.incentria.com/ptc_ads.php?ref=niggerul si completeaza offers

| IonutzWoW a răspuns:

Nu prea poti face bani online, decat 2-3 dolari pe luna asa ca mai bine cere bani parintilor.

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Http://www.maildirect.ro/inregistrare/703ec16f18048b89317eb69d97828b70. Faci bani cu ajutorul click-urilor. Ei iti trimit reclame pe mail si tu trebuie sa dai click pe ele. Faci cam 10-15 dolari pr luna.