| TomaLorin a întrebat:

Salut, exista vreo modalitate de a face bani pe internet, gen Youtube doar ca acolo ai nevoie de mii de abonati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sciru in mesaj privat!

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ar fi simplu, ar face-o toata lumea. La pomul laudat sa nu te duci cu sacul.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Da.Prin marketing.

| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com

| best300 a răspuns:

Daca nu ma insel banii ii faci daca nu faci copyright, adica nu copiezi de la altii clipurile, adica trebuie sa le faci tu.In al doilea rand castigi in Romania 45 de bani pe o 1000 de vizionari, faza e ca, castigi acesti bani nu pe vizionari "normale" si pe vizionari publicitare. Daca te uiti la youtubery mari o sa vezi ca iti apare in clip ceva, adica sa vezi o publicitate sau un alt clip.Asta inseamna ca el are un contract cu Youtube, asa trebuie sa faci si tu daca vrei sa primesti bani, si iti trebuie mult timp pana iti faci multi abonati ca sa se uite cineva si la publicitatea aia de 30 secunde.Cand o sa ai multi abonati ca de exemplu Vlad Munteanu o sa primesti un contract de la Youtube sau chestii de genu, atunci castigi bani din Youtube, si sa stii uti trebuie cel putin 1-2 ani pana te faci remarcat si trebuie sa faci clipuri de calitate.Cam atat.
CU PLACERE!