| MihneaNegoita a întrebat:

Imi puteti zice cum sa fac rapid 10.000 lei? Am observat ca sunt o gramada de aplicatii gen sweatcoin care iti dau bani, destul de putini si cu multe restrictii. Exista vreo modalitate legala de a face bani rapid pe internet sau in orice alt mod?

2 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Nu te increde in acea aplicatie "SweatCoin", da este buna, incurajeaza oamenii sa faca miscare dar daca nu ai un public destul de numeros atunci nu poti scoate mai nimic. Sfatul meu este sa te angajezi la un loc de munca bine platit si sa scoti bani de pe munca ta.

| Quassaar a răspuns:

Pune mana, învață cat de mult, munceste de dimineața până seara, fii primul într-un domeniu și cu puțin noroc or sa vina și banii? Stand pe scaun in fața calculatorului, șansele sunt destul de reduse.