| Simph a întrebat:

Am nevoie de driverul audio : Intel 82801FB ICH6 : High Definition Audio Controller [B-1].

3 răspunsuri:
| andy_3924 a răspuns:

Mai degraba intra la intel.com, la pagina de support si descarca-l de acolo. Este gratuit, nu trebuie cont, dar iti trebuie cateva detalii despre componentele din calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti cont pe driverguide.com si da acolo la search ce ai scris aici. Ar trebui sa gasesti ceva bun.

| Simph explică:

@andy

Am cautat la intel.com dar nu am gasit... ce detalii trebuie de la PC?