| whiteviper98 a întrebat:

Am o problema cu driverul placii de sunet. Am formatat pc-ul de curand (XP) si s-a sters driverul de sunet. A fost totul ok pana cand mi-am dat seama ca nu mai il am. Am cautat vreo saptamana dupa driver dar nu l-am gasit. Va rog sa ma ajutati. Cand incerc sa instalez un driver imi da o eroare si zice "Windows has not passed to test compatibilty " si nu mai stiu cum...modelul placii de sunet : INTEL 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller. Va rog sa ma ajutati cu un link sau cu ceva. Funda + VOT.

7 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Lasa id-ul tau pe privat si te ajut eu.

| Adryan657 a răspuns:

Incearca Via HD Audio Deck
trebuie sa mearga

| UseR4EveR a răspuns:

Sp3 app daca ai instalat windopwsul acum recent si poate nu ai winrar si eu tot sp3 am si acelasi lucru il faceam fara winrar mai exact cu ziper nu stiu incearca sper sa ajut cumva!

| whiteviper98 explică:

NU MERGE! Am uitat sa va spun ca am sp3. Va rog ajutati-ma! funda + vot!

| Ionutz_9325 a răspuns:

Salut incearca cu driver scan 2011 il inregistrezi si dai pe scan. Dupa ce a terminat de scanat dai pe download si iti alegi driverul de la placa de sunetwinking