| Paslaru_Florin_1994 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.In seara asta am facut o prostie.Mi-a picat Tv-ul de pe masa si i s-a spart display-ul.Televizorul este modelult acesta : Televizor LED Smart Samsung, 101 cm, 40KU6092, 4K Ultra HD. Am garantie la el dar cu siguranta nu mi,l va repara pentru ca a fost vina mea. Aveti idee cam, cat m-ar costa sa il repar? Dau funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi sa intrebi la un centru de reparatii tv? Nu avem de unde sti exact.Preturile diferă.