| uclelanitnelav987 a întrebat:

Am nevoie urgent de programele Cam/Cad, Caid si Corel draw. Daca se poate va rog sa nu fie cu erori cand danwaldez pentru ca am incercat cateva linkuri si erau asa dar si la descarcare se incarca pana la saizeci si apoi o lua de la inceput. Am leptop cu widous xp de 32 de biti. Va rog repede! Funda.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pentru putin! Dar nu cu orice! Kaspersky sau Bitdefender!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pana una alta, invata sa scrii! Apoi repara-ti calculatorul ca e windows-ul muci!

| uclelanitnelav987 explică (pentru K0sti):

M-am grabit ok! Plus de asta am scris intrebarea a doua oara pentru ca prima s-a postat dar dupa nu a mai aparut, asa ca m-am enervat.

| K0sti a răspuns (pentru uclelanitnelav987):

Repet, ai probleme cu Windows-ul! Banuiesc ca ai virusi!

| uclelanitnelav987 explică (pentru K0sti):

Ok,mersi de raspuns. Prima data am crezut ca este de la link-urile de unde am instalat programele, dar s-ar putea sa fie si virusi. O sa verific.

| K0sti a răspuns (pentru uclelanitnelav987):

Pentru putin! Dar nu cu orice! Kaspersky sau Bitdefender!

| Kamelia69 a răspuns:

Danwaldez,widous- Doamne, invata-te sa scrii!