| Opelu a întrebat:

Am niste casti Pioneer, cand bag in mufa cateodata mi se aude doar intr-o casca si daca imping cumva in mufa se aude in amandoua dintre casti, si cand e sa imi bag si microfonul dintr-o data iar mi se aude intr-o casca, nu inteleg de ce pentru ca la telefon asa si m-am gandit ca e de la Pc dar nu are cum ca la alte casti nu face asa.

4 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Testează o altă unitate / un player sau alt pc. Probabil portul jack nu face contact, de vină și carcasa uneori. Testează căștile pe un alt dispozitiv.

| Opelu explică (pentru GPA):

Dar cu alte casti face contact, si castile astea merg pe orice alt dispozitiv perfect. ce pot face?

| GPA a răspuns (pentru Opelu):

Ai laptop sau desktop?

| Opelu explică (pentru GPA):

Am pc