| Alonte_Camelia-Suzana_1960 a întrebat:

Am niste documente, pe care trebuie sa le trimit prin email.Cum sa procedez?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://postimage.org/image/r6vcovfy1/ - pasul Nr.1

http://postimage.org/image/etiihyq9l/ - pasul Nr.2

| SuicideSilence a răspuns:

Compose -> to: adresa de mail -> subject: se pune un titlu, iar pentru a adauga fisiere se da click pe acea agrafa (attach file)-> se da calea spre acel doc -> open

| emag a răspuns:

Intri pe mail dai la "compose a message" apoi scrii la "to" adresa de e-mail caruia vrei sa-i trimiti documentul, la "subject" titlul, cum ii va aparea mail-ul si apesi pe "attach file" alegi documentul din pc astepti sa se incarce si dai send