| Mihaila_Alin_1972 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema, trebuie sa descarc de pe email niste documente sa le completez si apoi sa le trimit inapoi. Prima faza a reusit adica le-am descarcat, completat...acum va rog sa-mi spuneti cum procedez ca sa le atasez la email completate?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai spus la ce e-mail (Gmai, Yahoo, etc) dar cam toate sunt la fel. Intri la "Compunere" mesaje si apesi pe acel buton. Scrii adresa si textul ce-l doresti api, in partea de jos, ai un buton cu o imagine ac de agrafa si apesi pe el. Apoi cauti in computer documentele ce le-ai modificat. O sa-ti trimit si o imagine.

| Mihaila_Alin_1972 explică (pentru Salontanul):

E vorba despre yahoo.problema este ca nu gasesc documentele scanate in download ca sa le atasez.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite, jos unde-i sageata: https://hotupload.eu/agt

| Mihaila_Alin_1972 explică (pentru Salontanul):

Poate nu m-am exprimat eu foarte bine.ce operatiune trebuie sa fac ca sa le descarc in computer dupa ce le-am scanat, sau se descarca singure... daca da unde?

| Salontanul a răspuns (pentru Mihaila_Alin_1972):

In download sau sau documente. Apasa pe My Computer sau Computer si vezi ca-ti apar mai multe foldere langa Downloads. Cuta pe acolo. Ele trebuie sa se descarce singure dupa ce le dai salvare. Daca esti atent iti si spune unde le descarca. Se poate si seta unde sa le descarce dar nu stiu setarile la softul tau.

| Mihaila_Alin_1972 explică (pentru Salontanul):

Salontanul multumesc pentru raspunsuri. Am rezolvat problema. Dupa ce scanam documentele ele s-au descarcat in one drive deaceia nu le gasesem.