| CristinaFF a întrebat:

Am o cartela Cosmote si imi face probleme. Adica dintr-o data nu mai merge. Am incercat sa o bag in alt telefon dar acelasi lucru. Cand incerc sa sun chiar si la serviciu clienti imi pune : in afara ariei de acoperire a retelei. Nu inteleg ce se intampla. Am vrbit la telefon acum 3 ore si nu avea nimic iar dintr-o data imi spune ca sunt in afara ariei de acoperire. Mentionez ca stau in Bucuresti si nu am avut niciodata probleme cu semnalul in nicio retea. Helpp please.

2 răspunsuri:
| habarnista a răspuns:

Foarte posibil sa ai probleme cu sim-ul. Daca mergi la Cosmote iti vor da alta cartela.

| Ionut-Teodor_Radoi_1993 a răspuns:

Pana la urma ce ai facut?