| mihdem a întrebat:

Am o mare problema, am NOKIA 5610 XpressMusic si mai demult am pus un cod de securitate si l-am uitat, acum ca sa-l schimb trebuie sa-l pun (pe cel care l-am uitat), nu mai stiu cum sa-l aflu! Ma poate ajuta cineva, va rog frumos, dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| Ciprian_Sandu_1985 a răspuns:

CU resetare generala sau cu ce coduri o sa gasesti pe net nu o sa reusesti. Trebuie sa ii dai flash cu Pheonix Service Suite si daca imi aduc bine aminte chiar iti poate gasi codul de securitate fara a fi nevoie de flash.

| mihdem explică (pentru Ciprian_Sandu_1985):

Asta e o programa Pheonix Service Suite? Si daca o folosesc nu-mi poate da dereglari la telefon?

| Ciprian_Sandu_1985 a răspuns (pentru mihdem):

Daca ai grija cum il folosesti nu o sa ai probleme dar dupa cum vad in limbajul tau nu prea ai treaba cu calculatoarele!

| mihdem explică (pentru Ciprian_Sandu_1985):

Ma descurc nu-ti face griji!