| Jxy a întrebat:

Am o mare problema.Am un ipad 3 cu jailbreak si mi-am instalat cateva tweakuri d pe cidya pe care apoi le-am sters.Azi am vrut sa mai sterg un tweak si dupa de mi s-a restartat springbordul, backroundul foldarelor arata foarte ciudat cand le deschideam.A inceput si sa imi intre ipadul foarte des in safe mod zicand ca springboardul meu este crash-uit.Am sters si toate lucrurile instalate recent de pe cydia si nimic.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SmecheruCuSpate a răspuns:

Iti iei itunes, conectezi ipad-u, si trebuie sa gasesti un buton "restore"(cred). apesi pe el, iar ipadul isi va reinstala softu.(stergand tot si lund ultima versiune de ios)

| Jxy explică (pentru SmecheruCuSpate):

Ideea este ca nu vreau sa pierd nic de pe ipad.
Exista vreo modalitate sa salvez tot cea ce am pe ipad.Sunt lucruri foarte importante si nu le pot sterge.De la poze la filmele pemcare le fac in IMovie

1 răspuns: