| anonim_4396 a întrebat:

Aveam Cydia pe IPad si am vrut sa mi-l sterg. Am intrat pe >>>SetariGeneralResetareStergere continut si configurari. Am apasat pe Stergere ....si configurari, iar pe urma Cydia-ul nu mi-s-a sters, dar mi-a disparut iconita de pe ecran si nu mai pot intra pe aplicatie, cu toate ca exista. Cum sa fac sa-mi apara.
PS: Jailbreak nu mai pot sa dau.

4 răspunsuri:
| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Încearcă sa ți apăsat pe Aplicație si după va apărea in Colțul din dreapta sus un x si apeși pe el. După apeși pe butonul rotund din mijloc jos si gata. Ar trebui sa mearga, eu așa fac mereu. Depinde ce ai app store sau magazin play

| NeyLyo10 a răspuns (pentru Bogdan_Mario_1985):

Pe ce aplicatie sa apas?

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns (pentru NeyLyo10):

Pe cea pe care vrei sa o stergi si ți puțin apăsat si îți va apărea un x intr-un colt

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns (pentru Bogdan_Mario_1985):

Sau nu e o Aplicație aia?