| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am o mare problema!
Am windows Vista Home Premium (e windowsu pe care il am de cand am laptopul). Cand l-am pornit mi-a zis ceva de genu: windowsu nu a putu fi conectat...
Va rog sa ma ajutati.

Sa nu uit. TaskBaru si-a schimbat aspectu. Nu mai arata a taskbar de windows vista, arata a taskbar de windows XP...

Ce pot face? (stiu ca sunt cam ambigu cu dedaliile, o sa incerc sa mai adaug)

4 răspunsuri:
| Tentacle111 a răspuns:

Simplu...consulta un specialist, uita-te pe youtube la video-uri.

| ZambetulNebuniei explică (pentru Tentacle111):

Asta incercam sa fac punand intrebarea pe TPU.
Oricum, acum merger...am facut niste update-uri la windows si merge.

| Tentacle111 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Ma bucur ca iti merge! Noapte buna.

| ZambetulNebuniei explică (pentru Tentacle111):

Noapte buna!