| Teodora128182 a întrebat:

Am o mare problema. Cand mi-am facut snapchatul acum 6 ani am pus o adresa de email, iar acum este invalida, dar nu am mai schimbat-o din cont. Acum cand am intrat sa ma loghez imi cere un cod de verificare trimis prin acea adresa de email, invalida. Fara acel cod nu ma pot loga. As putea schimba cumva adresa de email dar fara sa intru pe cont? Va rog mult sa ma ajutati… am amintiri de 6 ani pe acel cont….

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa o schimbi fara sa intri in cont. Este stupid, in acest fel oricine iti poate fura contul.
Sigura solutie este sa trimiti mesaj la suport si sa le explici situatia. https://support.snapchat.com/en-US