| Anonima0112 a întrebat:

AM O MARE PROBLEMA.
mi-am facut contul de ask cu ceva ani in urma si atunci am folosit o adresa de mail pe care nu o mai folosesc si acum.Problema este ca eu vreau sa-mi dezactivez ask-ul dar nu mai tin minte nici parola de logare pe ask, nici parola mail-ului.Tin sa mentionez ca nu mai am nici numarul de telefon pe care l-am folosit atunci ca sa pot inlocui parola de la mail...ce sa fac?
crying((((

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Daca ai uitat si mail-ul si parola nu mai poti face nimic.

| Anonima0112 explică (pentru kar1GaNNN):

Am uitat doar parola..stiu mailul dar nu mai am numarul de telefon