| Radeas1 a întrebat:

Am o mica problema. Am uitat parola dupa facebook...Si cand incerc sa o schimb spune ca am introdus codul de prea multe ori
Dar am nevoie sa pot intra pe cont azi. Neaparat. E cineva care stie dupa cat timp pot genera un nou cod?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neaparat sa-ti amintesti parola.La schimbarea parolei iti cere pe cea veche adica pe cea care nu ti-o amintesti. Daca introduci parola gresit de multe ori, site-ul ti-l blocheaza pe motiv ca cineva incearca saintre cu parola falsa. Uite cum faci, cand vrei sa intri pe facebook, dai click pe "parola uitata" sau cum spune acolo. Te redirectioneaza pe contull de e-mail. Sper ca nu ai uitat si intrebarile de securitate de la emaill. Acolo completezi ce iti cere si iti trimite prin email parola la facebook.Atentie,daca introduci gresit raspunsurile la intrebarile de securitate de la email, iti blocheaza contul pentru 8 ore sau cam asa ceva, Deci mergi la parola uitata si mai departe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca ai injurat, contul ti-a fost blocat pentru ca ai introdus gresit parola de mai multe ori si ei cred ca cineva incearca sa intre cu cod fals, intelegi? Peste 8 ore mi se pare se deblocheaza, dar trebuie sa te duci la parola uitata si apoi la email, sa raspunzi acolo. Sper ca codul de la email e diferit ca cel de pe facebooc si il tii minte, de asemenea s raspunsurile la intrebarile de securitate.

| dorian96 a răspuns:

Nu mai scrie parola sau alta parola k iti suspenda contul, asteapta 24 de ore (maxim 24 )

| florinalex8 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun, dar contul tau a fost blocat din anumite motive de ex:ai injurat, certat etc..Singura solutie este sa iti faci alt cont...