| Sas_Alex_1999 a întrebat:

Am o mica problema atunci când încerc sa mă uit la orice video, partea unde ar trebui sa se afle videoul ecranul este verde și in rest este negru. Sunetul merge perfect doar videoul nu-l pot vedea. Am mai avut problema asta si in trecut si dupa vreo luna a trecut dar nu vreau sa mai astept din nou sau sa o mai am. Ma puteți ajuta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Era bine daca ne spuneai si despre ce este vorba:Tv, telefon, laptip, PC sau tableta. Oricum este vorba de placa video. Trebuie reparata sau inlocuita daca se poate.

| lplostonyou a răspuns:

Se poate sa fie si din faptul ca nu ai instalat codec de video, incearca http://www.softpedia.com/......Pack.shtml Daca nu e de la codec-ul video inseamna ca e de alta natura problema.

| Mary012 a răspuns (pentru lplostonyou):

Nu de pomana mergi tu pe Mate-Info happy