| Lipsa47 a întrebat:

Am o nelamurire cand intru pe youtube sa vad un video imi zice sa dezactivez modul de siguranta dc?

Răspuns Câştigător
| xXkenzorXx a răspuns:

Pentru ca acel video sau site pe care tu intrii are un virus si daca tu vei dezactiva modul de aparare al calculatorului dupa cum te-a spus Mysy, atunci tu vei risca sa fii mai imun la virusii care sunt ascunsi dupa acel program!
Atentie: Sa nu dezactivezi modul acesta deoarece tu vei suferi cand vei avea virusi pe programele de pe calculator!
Funda ca am nevoie!

2 răspunsuri:
| Lipsa47 explică:

Numai mersi am gasit!

| Userrr a răspuns:

Poi!
Poti incerca sa dezactivezi butonul 'Caps Lock' din partea stanga a tastaturii(Deasuprea lui shift si sub TAB)