| anonim_4396 a întrebat:

Cum dezactivez "modul de siguranta" de pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

''Cum se dezactivează Modul sigur:
1.derulați în partea de jos a oricărei pagini YouTube și dați clic pe „Siguranță: activată";
2. apoi, dați clic pe opțiunea „Dezactivat";
3. dacă ați blocat Modul sigur, vi se va cere să vă conectați și să introduceți numele de utilizator și parola pentru a confirma că doriți să dezactivați Modul sigur;
4. după ce v-ați conectat cu succes, derulați în partea de jos a paginii pentru a dezactiva Modul sigur.

Rețineți: dacă dezactivați Modul sigur, se va dezactiva și Căutarea sigură Google.''
Sursa:https://support.google.com/youtube/answer/174084?hl=ro

| Cosmin_Niţu_2000 a răspuns (pentru alexs99):

Mersiii :* alexs99

| Anghel_Sica_1993 a răspuns (pentru alexs99):

Cum dezactivez mod de siguranta

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incarcati/tabloul de bord/setarile canalului/ functii si pe pagina in partea de jos este functia: siguranta si alegi dezactivata sau activata.

| Cosmin_Niţu_2000 a răspuns:

Mrs alexs99 :*

| Stoica_Anna-Maria_1991 a răspuns:

Cum pot sa dezactivez,, mod de siguranta" la xperia z?