| Radu_Alexandru_1997 a întrebat:

Am o placa de baza SiS741GX si vreau sa stiu daca imi merge vreo placa video de 256 sau un procesor mai mare de 2.4.
acum amtonguerocesor:AMD Sampron 2400+ 1.666ghz
Placa video ATI Radeon 9250
DDR1 2 placute de 512 fiecare

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Oh, e o platforma atat de invechita incat nu mai merita sa bagi un ban in ea.

Daca nu te mai multumeste, iti recomand sa pui niste bani pentru ceva din generatia actuala. Daca ai nevoie de ajutor pentru configurare, da-mi un pm.winking

| Radu_Alexandru_1997 explică (pentru virusake):

Vreau sa stiu doar daca merge vreo placa video de 256 pe placa asta de baza