| yss a întrebat:

Am o problema! Calculatorul meu se porneste singur, adica dupa ce il sting pste cateva minute portenste iarstraight face si tot asa... Ce are?

4 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

E bantuit, sau in loc de shut down i dai sa hiberneze, si daca il atingi (mouseul sau tastatura) se porneste, sau ai problema cu butonul de pornire

| seen a răspuns:

Butonul de restart prins intre carcasa si blocul unitatii sau pur si simplu e setat din temporizator

| yss explică (pentru seen):

Pai si cum verific daca e setat din temporizator?

| seen a răspuns (pentru yss):

Se verifica din bios daca nu sti ce e biosul vorbeste cu cineva ce cunoaste mai mult un calculator decat o unealta de jocuri si messenger Ps e un sfat