| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul: foarte des se inchide monitorul, chiar si acum s-ar putea opri cand scriu aceasta intrebare... cateodata isi da restart singur, iar de dupa ce il redeschid, iarasi se inchide. sad Care-i problema si ce-asi putea face sa o rezolv? (mentionez ca imi spune mereu ceva legat de 'graphics accelerator')

5 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Vezi poate ai un virus.Incearca sa il scanezi cu avast sau cu norton full version30Zile.sau cu versiunea gratuita a acestora.

| Bogdanys a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si a venit o cunostinta si a demontat unitea calculatorului si a curatat ventilatorul. FUNDA?

| laryssaxd1 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ulwinking

| UtilizatorulFărăNume a răspuns:

Ar fi bine sa iti bagi din nou windows-ul. poate ai hard-disk-ul prea full. dar nu cred ca are vroe importanta cu aceasta intamplare. nu mi s-a intamplat pana acum. Fundita?batting eyelashes

| DavidKing a răspuns:

Instaleaza alt windows