| Aurel812 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Mi se sterge windows-ul din calculator. L-am instalat de trei ori.Programe diferite. Aveti vreo idee care sa ma ajute? Oare trebuie neaparat sa-l duc la service? Multumesc pentru orice fel de ajutor.

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Avind in vedere ca nu te prea pricepi in domeniul calculatoarelor, apeleaza la un specialist, du-l la service.Este o problema care nu se poate rezolva doar "vorbind" pe site, trebuie vazut la fata locului problema.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Uimeste-ma. Cum iti dai seama ca ti se sterge windowsul?

| Altu a răspuns:

Dai restore din Recycle bin.
Io zic sa chemi un amic care se pricepewinking

| mitika_9299 a răspuns:

Cum adica ti se sterge windows-ul. Incearca sa formatezi tot haard diskul daca ai mai multe partitii formateaza-le si pe alea...

| Aurel812 explică:

O sa va dau si amanunte.MAINE.Multumesc pentru raspusuri

| robytzu1 a răspuns:

Ce windows ai ca poti baga idul roby_bataiosu2009 si iti dau eu un windows foarte bun!