| stalin1999 a întrebat:

Am o problema cu castile. Sunt niste casti bloody 501 a4tech si cand sunt conectate la laptop si laptop-ul e la incarcat incepe se bazaie foarte tare microfonul dar cand scot incarcatorul nu se mai aude si merge foarte bine sau daca incerc sa conectez un monitor de pc la laptop, la fel face. Probabil e de la curent, e prea tare, dar sigur exista o solutie sa izolez acest bazait. Mentionez ca incarcatorul cat si castile sunt cu port usb. Laptopul e un Lenovo G510. Dau FUNDA celui care ma ajuta cu aceasta problema. Multumesc!

2 răspunsuri:
| nadasanpaul a răspuns:

Încearcă să dai mai încet volumul la căşti dacă nu merge ar trebui să mergi la un specialist
Noroc!