| stalin1999 a întrebat:

Dau funda! Am niste casti Bloodyg501 A4Tech dar nu pot folosi microfonul la ele pentru ca atunci cand laptop-ul e la incarcat sau conectez monitorul la el face un bazait asa de puternic incat nu ma aud deloc... Ma pot juca doar fara monitor si fara sa fie la incarcat. E aceasta problema https://www.youtube.com/watch?v=IIju2GlDjVE, doar ca la mine e mult mai tare acel zgomot. Dau funda daca ma ajutati cu aceasta problema. Mersi!

4 răspunsuri:
| simi1989 a răspuns:

Am avut si eu aceias problema am reinstalat windowsu am actualizat driverele si gata

| stalin1999 explică (pentru simi1989):

Nu functioneaza! Vreo metoda sa scot energia asa puternica care intra in pc? Cand pun mana acolo unde se conecteaza monitorul la laptop nu se mai aude bazait.

| simi1989 a răspuns (pentru stalin1999):

Poate ai vreo problema la mufe sau la mufa din laptop, nu face atingerea bine

| stalin1999 explică (pentru simi1989):

Nu e nici aceasta problema!