| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu o adresa email gmail si nu mai merge. Am dat id si parola la o fata care nu o cunosc iar acum zice ca incorect password, eu nu am schimbat nimic este vreo metoda sa iau contul inapoi? Sau s-a pierdut?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E dus contul daca n-ai cum sa dovedesti ca e contul tau (daca n-ai asociat cumva un numar de telefon, ca sa-ti trimita un sms pentru recuperarea parolei), pentru ca cel mai probabil s-a schimbat parola. Nu stiu cum ai ajuns sa dai contul, dar mai ales daca nu cunosti oameni, mai ales pe internet, niciodata sa nu mai dai datele de autentificare pe vreun site.

| NekrosLife a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am invatat minte nu mai fac asa dar contul e pe un numar vechi de Orange care nu il mai am ca e reziliat am vazut si pe contul meu nou niste telefoane care nu merg localizate le-am dat logout si mi-am schimbat parola
am vazut ceva un Samsung s10 si un pixi 3 da nu am asa ceva eu am Motorola g30