| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu smartphoneul. Am avut instalat Toggle messenger mai demult si l-am sters, dar acum din cand in cand apare un mesaj notification toggle is active, nu stiu de ce si cum sa nu mai apara, l-am cautat in aplicatii dar nu este, ca oricum l-am sters, oare unde il pot gasi? dau funda la cine ma ajuta cu un raspuns corect.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Android?

| greenlilly a răspuns (pentru darrio2007):

Da

| greenlilly a răspuns (pentru greenlilly):

De fapt nu toggle messenger m-am incurcat. era tango messenger dar nu are nici o legatura, dar nu stiu ce e cu toggle notifications si de ce apare si cum sa nu mai apara.

| darrio2007 a răspuns (pentru greenlilly):

Greu cu lamurirea.Din partea ta.Intra in fisiere si sterge tot ce tine de acea aplicatie.