| Sizeee a întrebat:

Am o problema cu sunetul de la laptop.Cand sunt pe skype si vorbesc cu cineva totul mi se aude perfect in casti iar cand ascult o melodie mi se aude pe laptop... adica atunci cand sunt pe skype si vorbesc si totodata ascult melodii, melodiile mi se aud pe laptop iar ce vorbesc pe skype in casti... Sper ca a-ti inteles! big grin

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Sa inteles, dar care e problema? Daca vrei sa schimbi ceva vezi setarile din panoul de control al sunetului sau/ si cele de pe skype.

| Sizeee explică (pentru nutepriveste21):

Aia este si problema nu stiu cum sa schimb din control panel ca sa se auda si melodia si ce vorbesc pe skype in casti...