| Si_Atat_Anca_1993 a întrebat:

Am o problema cu televizorul! Cand se ia curentul, tv-ul se stinge, si nu se mai aprinde 2 zile indiferent daca il bag si il scot din priza! Apoi, dupa 2 zile isi revine! Stie cineva care ar fi explicatia?
P.S. Si cand il scot eu din priza si il conectez iar, 2 zile nu functioneaza

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ce model si marca este? daca este smart posibil (nu stiu) sa fie de la sursa sa de alimentare. la astea inteligente poate fi chiar si din setari, nu ai vreo setare ceva care sa faca lucrul asta...cel mai bine este sa intrebi la un centru specializat pe reparatii tv de astea led, lcd etc cu siguranta acolo vei afla mai rapid raspunsul decat de la noi. mie unul cel putin am avut norocul ca pana acum niciun televizor sa nu imi faca figuri pornind la la alb negru, goldstar pana la smarturi 4k