| micsiinteligent a întrebat:

Am o problema. De ce in safe mode laptopul merge ca lumea si cand dau start windows normaly nu mi se deschide niciun program si se blocheaza. Ce pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Intra in safe mode si fa un system restore la o data anterioara cu siguranta s-a busit un driver. Asta daca nu cumva vrei sa reinstalezi tot windowsul si sa pierzi ore bune pentru re instalarea si restului de soft / mutat documente care nu vrei sa le pierzi la formatare, etc.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Reinstaleaza l ceva e busit sau e plin de virusi