| LucianCV a întrebat:

Am o problema cu windowsul:
Mi se deschide laptopul si imi zice "We apologize for inconvenience..." si imi spune sa aleg intre safe mode,start windows normaly,etc.
Dau pe Start windows normal,se incarca windowsul o bucata,apoi se restarteaza laptopul,la fel si la safe mode si la restul.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Elektro a răspuns:

Dap,dar daca e vreun fisier corupt\virusat in el nu o sa poti intra...

7 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Probabil este corupte unele fisiere din windows sau au fost infectate si din cauza aceea nu nu mai vrea!

| soul2soull a răspuns:

Restart si cand va spune boot from cd ai dai boot cand ajungi la install now ai repair computer incearca asa poate reusesti daca nu, format c:/ solutia cea mai usoara

| laurson2m a răspuns:

Dumneamea trebuie sa iti instalezi din nou windows-ul.Iti recomabd windows 7. funda?

| LucianCV explică (pentru laurson2m):

Raspunsul pentru orice problema:reinstalat windows...
altceva?

| LucianCV explică:

Am gasit undeva.pe un site...
sa iau hardul din laptop si sa il pun in alt calculator sa il curat si sa il pun inapoi.
Oare va merge? happy

| Elektro a răspuns (pentru LucianCV):

Dap,dar daca e vreun fisier corupt\virusat in el nu o sa poti intra...

| HeiwaaSmilee a răspuns:

Am patit si eu asta. Inseamna ca ai avut niste virusi ceva in calculator si nu o sa mearga sa deschizi calculatorul decat dupa ce reinstalezi windows-ul. ^^

| SupremeKid a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema... trebuie sa instalezi windows-ul din nou. Nu ai alta solutie, deoarece virusii ti-ai dat foc la hard drive.