| SweetAngel a întrebat:

Am o problema de ceva vreme cu hi5, deci cand imi editez profilul sau vreau sa-mi fac un aspect dau save si nimic, nu merge sa-l editez, ce sa fac? daca stie cineva.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Mie de cand ma stiu nu mi-a mers sa fac editari la hi5 de acasa decat de la scoala. laughing thinking

| Evaa a răspuns:

Asa se intampla la mine pe Google Chrome. Incearca pe alt browser ca merge. Mozilla sau IE happy

| giulia_8691 a răspuns:

Ai grija ce editari faci, ca mai nou codurile css nu merg, sunt interzise,. asta la aspecte. la alte editari nu stiu. daca si acele editari sunt imagini sau etc, care vrei sa le pui la profil atunci tot de vina sunt codurile.

| pinkbutterfly_7633 a răspuns:

Depinde de browser, mie imi merge sa fac editari la hi5 doar pe Mozillawinking