| AylinS a întrebat:

Am si eu o problema, atunci cand incerc sa salvez pozele pe care le tai cu paint sau cele pe care le editez cu picasa imi apare daca vreau sa le salvez cu modificari si dau ca da, dar dupa aia nu-mi apare unde vreau sa le salvez.Cum fac sa le gasesc daca sau salvat sau cum fac sa le pot salva ca inainte? Le dau si Save si Save As si degeaba...

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Daca dai save o sa iti salveze poza in acelasi loc cu cealalta.
Practic, ti-o inlocuieste pe cea needitata cu cea editata.
Daca ii dai save as o sa iti deschida acea fereastra cu folderele si o vei putea salva separat. tongue