| username_5501 a întrebat:

Am o problema este un virus pe facebook si nu stiu cum sa scap de el trimite link-uri la prieteni si e enervant.Va rog ajutati-ma. Dau funda.Repede.

7 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Ia-ti Anti Melware e un anti-virus foarte bun si elimina virusi chiar si atunci cand calculatorul este stins sau Http://laptopnews.ro/bitdefender-safego-antivirus-pentru-facebook.html.

| username_5501 explică (pentru Innovation):

L-am luat de mai demult si am scanat am sters si nu merge tot continua cu mesajele.

| username_5501 explică:

Unde gasesc asta?

| username_5501 explică:

Am facut daca in timp de 2-3 zile nu mai trimite ai funda.Multumesc

| Senoritha a răspuns:

Descarca McAfee Security Scan Plus. happy

| Violet26 a răspuns:

Hei.

Scuze,problema asta e foarte enervanta, da stiu.si eu am trecut prin asta! I don't want to see

Din pacate, nu poti sa faci nimic. Asta este virusul, dar eventual poti sa trimiti un mesaj, prin care sa spui ca iti pare rau de virus...Sorry. thinking

Ceau^^