| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Eu am 4 browsere de internet pe laptop:Explorer,Google Chrome, Opera si Mozilla Firefox.Din toate astea 4 mi se deschide doar Opera si Explorer.Am dezinstalat Opera din control panel crezand ca daca il dezinstalez mi se va deschide Mozilla si Chrome dar n-a fost asa.Acum ca sa intru pe net a trebuit sa intru in program files si sa pornesc de acolo tot Opera.
Intrebarea mea este: Ce sa fac ca sa-mi porneasc cele 2 browsere? Sa le dezinstalez si apoi sa le downloadez iar de pe net?

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Da, dezinstaleazale! Cand iei un browser depe net el vine standard fara setarile tale cum ar fi marimea literelor/extensii/parole salvate etc.

| charleslouboutin a răspuns:

Nu inteleg de ce ti-ai instalat patru browsere...in fine. Reinstalezi windowsul si iti bagi doar Chrome.

| panther2007 a răspuns:

Le poti dezinstala degeaba ai facut o comanda gresita din setarile browserelor, oricat de mult ai dezinstala si ai reinstala degeaba o faci rezultatul va fi acelasi, singura solutie e reinstalarea platformei de operare(windows, linux, mac)

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru panther2007):

Dar inainte de a-mi baga Opera au mers cele 2 browsere.

| panther2007 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Da insa tu unu ai facut o comanda gresita din panoul de control al operei si asta ti-a omorat celelalte browsere(comanda ce ai putea-o face apasand o simpla tasta fara sa stii) alta solutie nu ai de cat reinstalarea de windows din pacate