| danielahopes a întrebat:

Am o problema la laptop cu bateria, cand il bag la incarcat leptopul dar si cand nu e la incarcat imi arata un " x" rosu pe bateria si zice " There is a problem with your battery so your computer might shut down suddenly ". Si la baterie cand o tin la incarcat mai zice " 78% available ( plugged in, charging ) Consider replacing your battery. "
Stie cineva ce e cu bateria is ce i-as putea face? straight face
Funda!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pai uite ce zice:
Există o problemă cu bateria, astfel încât computerul ar putea închide brusc.

78% disponibile (conectat, de tarifare) să ia în considerare înlocuirea bateriei
Deci alta noua ca a ta e numai pe trei sfert functionala si s-ar putea sa te lase cand ti-e lumea mai draga sad

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bateria nu este veche? Cat te tine dupa o incarcare?

| al3xander a răspuns:

Pai bateria de-acuma este stricata numai ai ce sa-i faci decat sa o schimbi daca ai nevoie neaparat de baterie.

| maryan1997 a răspuns:

Buna! eu te-as sfatui sa mergi cu el la un centru de reparat calculatoare/laptop-uri
bafta!