| HeadShotttttt a întrebat:

Am o problema la PC..cand l-am pornit a disparut din bara iconita de la sunet.daca il pornesc din Start imi scrie ca trebuie instalat un hard audio. aveam castile conectate inainte de a-l opri si nu am avut niciodata probleme cu ele.De ce a disparut si cum pot sa repar?

3 răspunsuri:
| neymar94 a răspuns:

Ai putea instala driver-ul audio...sau sa intri in Control Panel la programe si sa vezi poate trebuie actualizat software-ul...

| HeadShotttttt explică (pentru neymar94):

Am incercat sa instalez dar imi scrie `the device is working properly`

| neymar94 a răspuns (pentru HeadShotttttt):

Dar l-ai dezinstalat mai intai pe precedentul?