| xXC1Pr1Xx a întrebat:

Am o problema la telefonul meu Lg GT 505. Ieri seara am intrat un pic pe facebook de pe el fara sa descarc nimic. Azi dimineata ma trezeste mama si imi zice ca toata noaptea mi-a fost pornit telefonul la "desktop". Cand incerc sa umblu pe el nu merge nimic orice as apasa... L-am repornit, merge sa bag codu pin. mi se incarca si cand apare desktopu gata. nu mai merge nimic. Am scos cartela. tot asa face... Am scos memory cardul. si tot asa face. Oare ce are?!?! Pls ajutati-ma!

P.S. : Inainte sa ma culc, seara, l-am bagat la incarcat...(mai faceam asa dar mergea normal ziua urmatoare.)

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Si eu il bag la incarcat seara si il scot dimineata dar sa stii ca asta il stricawinking de acum sa numai faci prostia asta, daca zici ca nu poti umbla pe el du-te la un doctor gsm si nu iti ia mai mult de 30 lei daca este problema aia la care ma gandesc eu happy

| xXC1Pr1Xx explică (pentru MrAlex):

Ai avut dreptate. In jur de 50 lei costa sa il repare insa nu a reusit sa il repare. happy Si mi-am luat un Samsung mini galaxy 2. oricum mersihappy

| MrAlex a răspuns (pentru xXC1Pr1Xx):

Npc happy