| Swal a întrebat:

Am o problema legata de partea tehnica a jocului Metin2.
Imi apare atunci cand deschid jocul "Sorry, your system doesn't support etc", doar ca eu d-abia am instalat un now windows si am pierdut driver-ele de la placa video, asta este cauza.
Stiti vreun program cu care pot afla ce placa video am pentru a descarca diver-ele corecte?

1 răspuns:
| NightmareMoon59 a răspuns:

Cred ca trebuie sa stergi unitatea de praf asa am patit si eu am sters-o si mi-a mers
daca e alta problema suna la un tehnician care se ocupa de calculatoare