| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema? ...Nu mai merge sa imi schimb numele de pe facebook...ce sa fac ca sa pot sa mi-l schimb?

Răspuns Câştigător
| PurpleBox192 a răspuns:

Pentru ca l-ai schimbat de prea multe ori, trebuie sa alegi unul din cele pe care le ai deja.

5 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

In partea de sus (la mine este in dreapta) alegi account settings si iti apare un tabel in care poti sa modifici si numele. Si gata. Daca intampini dificultati anunta-ma. Bafta!

| Denysutza27 a răspuns (pentru andru10best):

Nu imi da voie sa imi schimb numele sad)

| andru10best a răspuns (pentru Denysutza27):

Ai mai schimbat pana acum numele? Sau ai reusit sa il pui pe cel dorit de tine si nu s-a facut schimbarea?

| PurpleBox192 a răspuns (pentru Denysutza27):

Pentru ca l-ai schimbat de prea multe ori, trebuie sa alegi unul din cele pe care le ai deja.

| PurpleBox192 a răspuns:

Din cate stiu, ai voie sa-l schimbi doar de vreo 4-5 ori, dupa care ultimul ales iti va ramane definitiv.

| Diamondsz a răspuns:

Buna.

Draga mea, e o limita. Poti schimba numele de cateva ori, apoi ultimul ramane definitiv.

Pa-pa.