| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta ARCHOS ARNOVA FAMILYPAD.am instalat un antivirus avg security si de atunci nu mai pot sa intru pe ea.adica nu mai functioneaza nimic oriunde intru cere pasworld. nici in setari nicaieri se deschide si atat in rest nimic. ce pot sa fac si cum.

3 răspunsuri:
| floryn1993 a răspuns:

Din Magazin play daca te lasa sa intri, dau nu tine apasat pe icon Avg si apare ceva cu eliminati sau dezinstalati, Meniu => Apasat pe icon si apare optiunile dezinstalati, duci icon spre dezinstalare si te va intreba daca confirmi

| cosminovici a răspuns (pentru floryn1993):

Dar nu ma las sa intru nicaieri daca tin pe avg se deswchide avg si scaneaza atat apoi gata.nu pot sa intru nicaieri.

| floryn1993 a răspuns (pentru cosminovici):

Tine pe icon Avg si multal in sus, trebuie sa apara 2 optiunile