| Stiutor123 a întrebat:

Am o tableta Evolio Quadra.Am pus-o la incarcat si nu se mai deschide, adica imi apare sigla de la Quadra, apare ca se incarca dar nu se deschide am lasat asa cateva minute bune si nu se intampla nimi ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Incearca sa o resetezi. Are un buton pe lateral. Tii apasat in jur 10 secunde pe el, so vezi daca iti va merge.

| Stiutor123 explică (pentru laurentiu80):

Am incercat dar tot nu se intampla nimic
o so trimit la reparat mersi oricum

| Danzell a răspuns:

Scoate-o de la incarcat si dupa porneste-o.

| Stiutor123 explică (pentru Danzell):

Am scos-o dar tot asa si daca o las se incarca pana se descarca si dupa se inchide mersi oricum