| analook a întrebat:

Bună, am o tableta Vonino. S-a blocat din cauza jocului Sims și am inchis-o. Acum mi se deschide doar pana la partea când apare sigla mărcii. Și atât. VA ROG AJUTATI-MĂ.Și nu vreau răspunsuri de genul duo la service. VREAU SA-I DAU RECORD DAR NU POT NU MERGE.O pun la încărcat. Apare ca se încarcă dar nu de mai umple, adică nu se mai încarcă!

5 răspunsuri:
| qwertpro a răspuns:

Deci sa inteleg ca chiar daca o stingi si o aprinzi, ea se incarca pana ajunge la logogul marcii? sau s-a blocat si nu o poti stinge?

| AliceNeye a răspuns:

Pentru ca trebuie soft, nu merge prin resetare. Deci de aia trebuie sa o duci la un service laughing
Tu nu poti face un soft!

| AliceNeye a răspuns:

E posibi ca daca vei incerca sa descarci un soft de pe net, si sa il instalezi sa o strici definitv!
Decizia e a ta!

| CiocanN a răspuns:

Încearcă cu un reste factory. Însă tind sa merg mai mult pe varianta de soft, adică trebuie reinstalat androidul.

| Marian0072 a răspuns:

Ai sters softu! E de la jocuri piratate...o duci la service si ti.o repara