| Alexandru_Safta_1998 a întrebat:

Am o tableta serioux. Ce inseamna card SD? Imi zice ca mai am pe el 4 GB, dar eu nici nu am card in tableta. Aaa....si mai e ceva... Am memorie externa 8 GB, adica pot baga jocuri pana la 8 GB? ( am memorie interna 1 GB ). Funda

Răspuns Câştigător
| andreicaia99 a răspuns:

Ai in tableta un astfel de card care nu e acelasi lucru cu cardul de bagat in tableta. memorie externa inseamna ca poti baga un card cu pana la 8 gb. adica mai mult nu se poate