| devildolly a întrebat:

Am o urgenta. acum jumatate de ora un stick [kingstone] mergea foarte bine. windowsul e reinstalat de curand. dintr-o data stickul imi spune " you need to format the disk in drive F" dar alte stikuri merg. ce pot sa fac sa mearga din nou fara sa sterg nimic de pe el?

3 răspunsuri:
| TeodorL a răspuns:

Ai folosit Stickul fara sa ii dai safety remove, banuiesc ca ai windows XP. Incearca pe un windows 7 si copiaza totul.

| BreK a răspuns:

1.Copiaza tot ce ai pe stik in calculator
2.Dai format la stik
3. Pune ce ai copiat in calculator pe stik
Asa nu pierzi nimic si apropo inainte sa scoti stikul din USB dai click stanga pe iconita su stikul din bara Start si dai Safety Remove Hardware. Asa ii prelungesti viata stikului. Sper sa te-m ajutat :* BAFTA.

| devildolly explică (pentru BreK):

Nu pot sa il deschid deloc