| InGERfaraNOr a întrebat:

Am reinstalat windowsul si defiecare data cand deschid 2 metinuri calculatorul isi da restart. Dc?

5 răspunsuri:
| trofinvladut a răspuns:

Enumera componentele computeru-lui tau.

| UraganGeo77 a răspuns:

Frate nu ai Memorie mare nu duce Calculatorul tau de 2 metinuri!
Bagă si tu niste GB sau le mai spune RAM! Sa aiba viteaza adica să mergă repede!

| anda77 a răspuns:

Deoarece calculatorul este virusat. Ca si mie mi s-a intamplat la fel sau nu mai puteam sa controlez mouse-ul. Deci calculatorul este virusat.

| alexealexy a răspuns:

Posibil. sa fie de la placa video. updateaza driverele la zi.
Sau poate proceosru e prea cald. verifica si temperaturile incearca cu AIDA64. maximu acceptat. ar fi 64 grade celsius. FUNDA?

| Sebastian_Daniel_1972 a răspuns:

Nu e neaparat de la Windows. S-ar putea sa se incalzeasca procesoru prea tare si sa se restarteze sau poate fii de la sursa.