| Fetitsa123 a întrebat:

Hi TPU am o problemasad. Nu pot intra pe un joc de doua ori de fiecare data cand incerc sa intru a doua oara isi da restart calculatorul. Ce sa fac?( nu dati va rog raspunsuri de genul :dul la specialist, reinstaleaza windowsul )acum cateva zile am reinstalat windowsul si pe windowsul vechi am avut aceiasi problema.Va rog ajutati-ma. Fundabig grin:*

6 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Vai de steaua voastra cu virusi vostri isi da restart pentru ca se suprasolicita si se incalzeste procesorul el este trecut in bios ca la o anumita temperatura sa se dea restart
de aia numai intra de 2 ori... sau incearca sa inchizi absolut totul mes mozila sau ce mai ai tu winamp si incearca atunci poate merge da nu cred bafta

| gabira a răspuns (pentru Hasss):

Pai ce faci ma tu zici despre... ce ai zis tu acolo si apoi zici ca nu crezi pai ori nu sti ori sti

| Hasss a răspuns (pentru gabira):

Lol ma mai documenteazate si dupa aia vb cu mine voi alcteva in afara de virusi nu stiti daca nu va merge un joc gata are virusi... la componentele hardware nu va mai ganditi voi va ganditi la componentele astea doar cand va iesi fum din ele big grin

| Your5angel a răspuns:

în primul rînd dacă te pasionează atît acel joc de ce să nu încerci săl downloadezi din nou? şi oricum pe net sunt 10000001 de jocuri de ce nu încerci alt joc? baftă

| gabira a răspuns:

Pai conteaza ce joc e poate fi virusat e ciudat sa dea restart ori e virusat calculatorul eu unu nu stiu despre calculatoare dar un lucru stiu cand un joc nu merge si da restart la calculator e virusat trebuie sa dai o cautere de visusi dar nu stiu cum poate am sa aflu mai tarziu ca vine cine in vizita la mine si e specialist si o sa-ti spun eu de la el

| Munteanu_Petru_Daniel_1976 a răspuns:

Trebuie sa de duci la un reparator